Vybrat si nebo darovat?

Vybrat si nebo darovat?

 

V neděli mě Vojta přijel navštívit do Prahy. Pro tuto vzácnou příležitost jsem vybral exkluzivní podnik se speciální místní kuchyní.

 

Jelikož Vojta opět neměl na zaplacení (je chudý jak herec), zeptal se při placení sympatické číšnice, kde se nachází nejbližší bankomat jedné nejmenované Československé obchodní banky. Číšnice se před Vojtou začervenala, letmo zapátrala v paměti a dostala ze sebe: “No vím, že tady za rohem je SpermBank, nebo jak se ta nová banka jmenuje..”

“No víte, slečno”, vložil jsem se do rozhovoru, “Tady kolega má opačný problém. On potřebuje spíše vybrat, než darovat..” Na to budoucí maminka s obličejem červeným více, než kdyby se k vám pavián postavil zády, k našemu překvapení pohotově naznačila, že by o toto citlivé zboží měla zájem.

Kdybych s sebou neměl štos desetikorunových stravenek, abych večeři za Vojtu mohl zaplatil, bůhví jak by Vojta svůj dluh odčinil.. Mytím nádobí?

/Štefi/

Sdílejte nás dál:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>