Volby 2013

Volby tu máme, coby medicimbalem dohodil a vy stále nevíte koho volit? Nechcete šlápnout do h.. vedle? Bojujete proti lži a bezpráví? Volte SKAFAN(DR)! Strana Která Ale Fakt Nekecá – Dr. Štefanec -lídr kandidátky.

Přesvědčit o hlasu by vás mohl náš přehledný, stručný a jasný volební program:

Postaráme se o dlouhodobé a stabilní hospodaření s prostředky daňových poplatníků vlivem rozšiřování zóny volného mezinárodního obchodu, podpořením trhu tuzemského, ale také transformací a modernizací ozbrojených sil ve spojitosti s NATO, která jde ruku v ruce pevné transatlantické vazbě a „chytré obrany”, která zastaví vyvádění peněz z průběžného pilíře důchodového systému, kdy zároveň druhým pilířem zruší a bude motivovat občany včetně jejich zaměstnavatelů ke zvyšování částek spořených ve třetím pilíři, jež bude získán restrukturalizací výdajů veřejných rozpočtů, a to především na úkor provozních výdajů při dodržení nejvýše tříprocentního deficitu veřejných financí.

Volte SKAFANDR! Strana, které rozumíte!! Číslo nula na vaší kandidátce!

(Z 50% státního rozpočtu bude hrazena celosvětová mediální kampaň blogu Fakt nekecám, který bude sloužit zároveň jako Sborník veřejně platných zákonů České, Moravské a Slezské republiky.)

Sdílejte nás dál:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>