#29 Tesco párty

#29 Tesco párty

 

* Obliba cirkusáků * Buržoázní Interšpár * Rio di Italiano * Tesco vrtulník s termovizí * Clubcard * Muž, žena a vana * Žlutá kachnička * 

 

 

(Tato true storka není sponzorována společností Tesco Stores a.s. ČR, Vršovická 1528/68b, Praha, o.č. 125/01 )

Největším pozitivem stěhování je: kolaudační párty! Právě z toho důvodu jsme s mistrem Štefancem prostřídali již nespočet podnájmů. Tímto lze také vysvětlit naší oblibu k cirkusákům, jelikož můžou “kolaudovat” na každé nové štaci, kde zaparkují maringotku. Kolikrát jsme měli krásný byt, který nám každý záviděl, ale nevydrželi jsme tam víc jak rok. To je totiž zhruba ten časový úsek, po kterém zatoužíme po pořádné kolaudaci a musíme podnájem opustit.

Protože jsme byli chudí na těle i na duchu, obcházeli jsme buržoazní Interšpár velkým obloukem a nakupovali v cenově přijatelnějším Tesku Expresso. Tím pádem naše kolaudačka nesla podtitul: Tesco Párty – jemně tak narážejíc na místo nákupu většiny surovin.

Hlavní stejdž a zároveň prostor na taneční parket, jsme určili v obývákokuchyni. Místnost jsme ozdobili nafouklými igelitovými taškami z již zmiňovaného marketu (na balónky jsme neměli finance a prezervativy jsme nekupovali, protože jsme je nepotřebovali) a na stole se mísily křupky všech barev a chutí. Hosti můžou dorazit!

Jako první zazvonil Dredáč a jelikož má na svém účtu o osm nul více než běžný smrtelník, na přivítanou přinesl litr drahé whisky. My jsme mu na uvítanou vynadali, jeho přinesenou flašku hodili do kontejneru na sklo (ten modrý) a vysvětlili, že se konzumují jen Tesko nápoje. Další příchozí už nastolenou politiku pochopili, a tak jste měli možnost pít pivo, víno i nízkotučné mléko pouze od jednoho obchodního řetězce. K večeři se pak podávala Tesco pizza, která na obrázku vypadala jako právě vytažená z pece v benátské restauraci Rio di Italiano. Když jsme ji ale vytáhli z trouby my, připomínala spíše takové ty zvláštní kaluže, které potkáváte v sobotu ráno při procházce ulicemi.

Zábava byla v plném proudu. Dámy tancovaly, kluci mastili karty (tesco kartičky clubcard) a Dredáč … “No jo, kde je Dredatej?”, ozvalo se z hloučku těl. “Nepanikařte!”, řekl ten nejrozumnější (já) a jal se jednat. Utvořili jsme rojnici a povolali Tesco vrtulník s termovizí. Šli jsme krokem po bytě a napětí stoupalo. Už zbývala jen poslední místnost. Koupelna! Pomalu jsem otevřel dveře a rozsvítil baterku.

Teprve pak se napětí uvolnilo. Dredáč se zhostil kolaudace opravdu poctivě a rozhodl se spánkem pokřtít vanu. Tak jak nám naše čest káže, nechali jsme ho v klidu spinkat a neobalili ho celého toaletním papírem.

Vrátili jsme se na parket a tancovali v rytmu samby. Po chvíli mému bystrému tří dioptrickému oku neunikl další chybějící článek sestavy. Abych byl konkrétní – ženský článek! Nyní už jsme šli najisto.

(Další část textu je pouze pro čtenáře starší 18 let! – kdo nedovršil věku plnoletosti, nechť vypne obrazovku. Děkujeme)

Fakt nekecám s hvězdičkou *

Otevřeli jsme dveře a viděli sodomu gomoru. Dredáč tam (obklopen horkou vodou, nahý a překvapený naší návštěvou) třímal v ruce žlutou kachničku a po vodě jí posílal kolegyni naproti (ta byla podobně oděná) . Zatáhli jsme za nimi raději závěs a pokračovali v zábavě!

Oslava to byla vskutku vydařená a věřte nebo ne, neuběhl ani rok a další kolaudace byla na obzoru!

/Vojta/

foto: m.tvnoviny.sk
Sdílejte nás dál:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>