Napsat storku

 

Každý z vás určitě zažil nějakou tu úsměvnou příhodu, tak proč se s ní nepodělit s ostatními? I my se rádi pobavíme nad vašimi trapásky a zviditelníme je prostřednictvím našeho portálu!

 

1. Vymysli si originální přezdívku, pod kterou chceš, aby se tvé storky zobrazovaly, a napiš ji do pole “Your name”

2. Napiš nám také e-mail, na který ti potrvdíme zveřejnění tvé storky (neboj, žádné reklamy ani jiné spamy ti posílat nebudeme)

3. Do políčka “Subject” napiš návrh nadpisu tvé storky. Jelikož je nadpis výkladní skříní celé storky, pomůžeme ti ho udělat úderný a čtivý.

4. No a konečně do toho největšího políčka (skoro pole) napiš svou autorskou storku.

5. Klikni na “Send Message” (zkrátka máme rádi angličtinu) a pokud tvá storka bude skutečně zapadat do našeho konceptu, zveřejníme ji na našem portálu.

 

a)  Všichni sice rádi používáme sprostá slovíčka, ale nejsme dlaždiči, abychom je používali za každým slovem – takže žádný sprosťárny! (Čeština je krásný jazyk a my víme, že každé sprosté slůvko lze vyjádřit i slušně – leckdy to má i větší efekt.)

 

b)  Tvé storky zveřejníme v naprosté anonymitě pod přezdívkou, kterou znáš jen ty. Avšak za text, který napíšeš, neneseme žádnou odpovědnost. Používej tedy ryze tvá slova a žádné texty nekopíruj, popřípadě cituj.

 

c)  Málokterá vtipná příhoda se obejde bez reálných jmen. Abys ale zbytečně nepřicházel o kamarády, jež budeš ve storkách zmiňovat, výrazně doporučujeme zaměňovat jména hlavních hrdinů. (Zdislav, Květoslav, Rusoslava, Liliana a Xaverie jsou přeci také krásná jména.)