Štefiho životní pády a prohry č. 1

 

Vážení přátelé, všiml jsem si, jaký úspěch má Štefiho seriál “Vojtovy zevlákoviny” a tak i já přicházím s konkurenčním pořadem: “Štefiho životní pády a prohry” zkráceně ŠŽPAP.

První video pochází ze soustředění Alžbětiných Sosen, o kterém se brzo dočtete na našem blogu. Štefi tehdá prohrál velice primitivní sázku, a tak byl nucen na deset sekund ponořit se do ledové vany. I přesto, že je jeho Perské tělo z 80% procent pokryto huňatým kobercem, zima mu určitě byla. A proto ihned po vylezení prchá do tepla. A v tuto chvíli (57s.) se dostáváme na nejzajímavější část seriálu ŠŽPAP. Štefi vlivem mokrých dlaždic, mnoha vypitých kořalek, vlastní demence a zemské přitažlivosti- neudržuje balanc a nezadržitelné míří k zemi. Při kontaktu Štefiho hýždí a chladné podlahy se ozve charakteristické “plesk” a propuká všeobecné veselí.

Ponaučení na závěr: Pýcha přechází pád!

Citát na závěr: I pád na držku je pohyb dopředu. (Marcus Aurelius Antoninus Augustus)

https://www.facebook.com/photo.php?v=1317882322136

/Vojta/

Sdílejte nás dál:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>