#53 Rock for people na Mácháči

#53 Rock for people na Mácháči

 

* První letní výlet s blondýnem * Nejlukrativnější párty lokalita v ČR * Matrix a Schauma * KempMamá překvapila * Nuda, nuda, šeď, šeď, registrovaná doména * Pánbíček nás vyslyšel * Elektronický brainwashing * Diplomovaní holohlaví *

 

Loňské prázdniny byly na letní radovánky více než bohaté. Akce střídala akci, alkoholová dovolená střídala alkoholovou chatu a tak bych mohl pokračovat až do září.

První letní výlet jsme uskutečnili (jak jinak) než s vám již známým blondýnem s okapy. Jelikož se nám doslechlo, že vyhledávanou studentskou rekreační oblastí plnou zábavy, sličných slečen, kvalitní diskotéky a příjemné koupačky je právě Mácháč, vzali jsme stan, plavky, jeden spacák a sedli na vlak směr Doksy.

Po příjezdu do cílové stanice jsme za doprovodu závěrečné znělky z filmu Matrix zpomalenými záběry nasadili sluneční brýle, prohrábli si kadeře jako v reklamě na Schaumu a jako jediní vystoupili z vlaku do stanice, kde byste marně hledali i výpravčího.

Důležité taktéž podotknout, že vzhledem k tomu, že se Vojta 23 hodin v koupelně zodpovědně připravoval na výlet, dojeli jsme do Doks ve večerních hodinách, které jsme ještě umocnili několikahodinovým hledáním kempu Bílý kámen.

Když jsme konečně dorazili, “KempMamá” nám ukázala obrovské stanové městečko, kde bylo asi tolik stanů jako 6 měsíců po skončení hudebního festivalu. Takže jsme si na zcela prázdném trávníku rozprostřeli stan co nejdál od hospody, aby nás v noci nerušil hospodský ruch a hluk z diskotéky.

Zklamáni a zmateni, že jsme v kempu skutečně sami, jsme šli do přilehlého kiosku, kde bylo s počtem “1 barmanka” nejvíce lidí a nudili jsme se s Vojtou natolik mocně, že jsme si zaregistrovali doménu Faktnekecam.cz a vlastně vymysleli celý námět tohoto webu.

Druhý den ráno pánbíček vyslyšel naše noční volání po společnosti, a proto nás obdaroval 20ti mladými nabouchanými Němci, kteří přijeli velkým Transporterem, jenž zaparkovali 2cm od našeho stanu, čímž nám přejeli kolíček. (Škoda, že na ploše 50 akrů volného prostranství si vybrali právě toto místo.) Vedle dodávky postavili obří stan, obří nafukovací bazén, v kterém chladili veškerý svůj alkohol a jako bonbónek na dortu směrem k našemu stanu postavili obří PA systém, který by ozvučil hlavní stage na Rock for people, na němž pouštěli brainwashing elektronické styly jako Techno, Tekno a D&B. Možná nebude překvapením, že zrovna nepatříme mezi vyznavače těchto počítačových zvuků.

Jakmile jsme tento výtvor zkázy po probuzení uviděli, Vojta poznamenal: “Tihle sympaťáci ten bordel nevypnou ve 22h, aby nerušili noční klid, viď?” a oba jsme věděli, že se tento večer musíme opít do bezvědomí, abychom alespoň na chvilku zabrali.

Naneštěstí do kempu krom této Deutshe party nikdo jiný nepřijel, proto jsme celý večer na diskotéce strávili na zemi u vchodu, bojíc se o život z této steroidy napíchané party diplomovaných holohlavých.

/Štefi/

 

Sdílejte nás dál:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>