Pravda o nás

 

Vážení přátelé, vítejte na našem portálu, který je až po okraj naplněn neuvěřitelnými příhodami z našich životů!

 

O co jde? Co děláme?

 

Inu, to bylo tak. Psal se červen roku 2008 a Jižní Osetie spolu s Abcházií byly uznány Ruskem jako samostatný stát, v Pekingu probíhaly přípravy na letní Olympijské hry a na 35,5 km dálnice D11 směrem na Hradec Králové se seznámili dva kamarádi, což má bezesporu velký význam pro dnešní populaci lidí ve střední Evropě a ve východní Asii.

Ten snědý se jmenuje Štefi a je členem několika kapel, které neprorazily. Ale to neznamená, že jejich písničky nehráli v regionálním rádiu: „Haló, tady rádio Kolín“. Druhým chlapcem je Vojta, ale znám bude spíše pod přezdívkou Vojta. Je to herec regionálního formátu, jehož početný fanklub čítá hromadu lidí. Jmenovitě: Máma, táta, sestra a fenka jménem Nanynka.

Tito kluci se seznámili v jedné nejmenované americké restauraci jménem McDonald´s. Už při jejich prvním setkání, kdy se střetli na pánských záchodech s úkolem umýt pisoár, si padli do noty a jejich přátelství trvá dodnes. A bude trvat až do roku 2048, kdy Vojta zemře na selhání jater a Štefi, jenž bez něj nedokáže žít spáchá nemilosrdnou sebevraždu a sedmnáctkrát se bodne nožem do zad.

Tito dva nejlepší přátelé si za svůj krátký život prožili mnoho zajímavých příhod a těžko lze posoudit, kdo byl na tom hůře či lépe.

V sekci TRUE STORKY vám budeme pravidelně přinášet neuvěřitelné historky z našeho života, kterým se jen těžko bude věřit. Sledujte tedy příběhy dvou (prozatím) mladých kamarádů, které osud zavedl do jiných škol, jiných měst, ba i dokonce jiných krajů a jejich společná konverzace musela často probíhat pouze po telekomunikační síti na trase Brno-Praha formou SMS.

FAKTUALITKY vás budou neustále informovat o novinkách a aktuálním dění nejen na tomto webu a abychom vám dokázali, že jsme skutečně živí, můžete se na nás přijít podívat NA ŽIVO.

To, že jsme “na prodej” dnes již ví kde kdo. Proto i VY si nás můžete objednat na svou akci prostřednictvím sekce KUPTE SI NÁS.

Nyní si již ale přečtěte první storku, ať víte, jak to všechno začalo.