ŠOK! Ostravská premiéra se proměnila v boj o přežití!

ŠOK! Ostravská premiéra se proměnila v boj o přežití!

 

Jelikož mám Vojtu rád a již od plenek ho podporuji ve všech aktivitách, hanba by mě fackovala, kdybych odmítl pozvání na jeho jubilejní první premiéru s ostravským souborem Petra Bezruče, kde Vojta nyní čerstvě účinkuje.

Po 4 hodinách cesty a excelentně zahrané hře Scapinova šibalství jsem ještě cesty do Ostravy nelitoval, jelikož to byl skutečně úctyhodný kulturní zážitek. Ovšem když se během afterpárty v místním gay baru na Stodolní z ničeho nic kamarád Vojta nepozorovaně bez jediného slova odchýlil na svůj byt (ve kterém jsem původně měl spát taktéž), zjistil jsem, že v baru krom mě a několika homosexuálů nezbyl nikdo!

Po 450 000 neúspěšných telefonátech a smskách jsem se musel bohužel smířit s faktem, že tuto noc v peřinách spát asi nebudu, a proto jsem se rozhodl přenocovat v druhým nejútulnějším útočišti – na Hlavním nádraží v Ostravě. Pro cestu na nádraží jsem se rozhodl zvolit služeb Českých drah.

Když jsem ani po 30 minutách cesty stále neviděl onu ceduli “Ostrava hl. nádraží”, od průvodčího jsem zjistil, že vlak jede na opačnou stranu – do Frýdku-Místku!

Po úspěšném návratu z výletu, Vojtíšek stále dřímal v pohodlných peřinkách a telefon stále nezvedal, tak mi nezbylo, než dopoledne strávit v non-stop baru zpátky na Stodolní s příjemnou barmankou, s níž jsem sledoval do půl jedenácté všechny díly “Prostřeno”.

A pak najednou zazvonil telefon a starostlivý Vojta mi sdělil adresu svého nového bydliště.

/Štefi/

 

Sdílejte nás dál:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>