#57 Něco mezi orgasmem a mrtvicí

#57 Něco mezi orgasmem a mrtvicí

 

 * Cestování noční Prahou * Procházka rajskou zahradou * Výběr křesťanských hitů * Přebytečná játra * Čistý vzduch * Ježíši, zavři oči * My děti ze stanice Kolín * Bezpečí v kupé plných dětí *

 

 

Před pár lety jsem měl v Praze práci, kde jsem pracoval převážně do večerních hodin. Když jsem opouštěl kancelářskou budovu, čekala mě dlouhá cesta lukrativní pražskou MHD na hlavní nádraží, kam jsem se dostal vždy až kolem půlnoci a jen tak tak stíhal poslední vlak směrem na Kolín.

Když jsem jednoho dne, stejně jako obvykle, vysedl z tramvaje a se sluchátky zarvanými až v bubínku procházel krásně voňavý a rozkvetlý park u hlavního nádraží, kde se zamilované páry vodili za ruce, líbali se pod rozkvetlými třešněmi a děcka si hrála na písku, s úsměvem jsem vešel do vestibulu, koupil si jízdenku a ladným krokem na nástupišti vstoupil do posledního vagónu vlakové soupravy. Bez váhání jsem si sedl do prvního kupéčka, kde stejně jaké v celém vagónu nikdo neseděl a užíval si sváteční melodie TOP 20 křesťanských písní rádia Proglas.

Najednou jsem si všiml, že se otevřely dveře od kupé a v nich mladý muž s baťohem cosi říkal směrem ke mě. 99 % lidí se v této situaci ptá, zda mám v kupé volné místo, tak jsem významným kývnutím odsouhlasil, že si zde může sednout. V tu chvíli zavřel a zamkl dveře, zatáhl záclony a pomalu se ke mě začal blížit. (V duchu jsem si řekl, že možná jeho otázka nezněla: “Mohu si přisednout?”, ale třeba “Nemáte přebytečná játra?”)

Muž si usedl přímo naproti mě, dvakrát se ohlédl, zda je skutečně vzduch čistý a začal něco vytahovat ze svého batohu. (Nyní jsem si vzpomněl na reklamu přípravku proti samovolnému úniku moči a litoval jsem, že ho nemám s sebou.)

Když jsem viděl, že chlapík vytáhl z batohu jakýsi sáček a injekční stříkačku, tušil jsem, co se bude odehrávat a začal jsem mít mžitky před očima. Raději jsem si sundal sluchátka, protože mi křesťanská hudba pod tuto LIVE scénu zkrátka nějak “neseděla”.

Poté, co si chlapík z hygienických důvodů vypláchl injekční stříkačku v plechovce od Kozla, nabral do injekční stříkačky jakousi tekutinu a asi 2cm před mým obličejem začal cvrnkat do jehly, aby odstranil případné bublinky v obsahu stříkačky. (Modlil jsem se k Proglasu, ať se mě tou jehlou probůh nedotkne, neboť jsem si dokázal představit, kolik testů a vyšetření bych musel absolvovat.)

Když bylo vše připraveno, jal se rozcvičit pravačku, jejíž předloktí vypadalo jako předloktí alergického člověka po útoku infikovaných sršní. Když zjistil, že zde žádnou žílu ještě pár desítek let nenajde, začal rozcvičovat levačku, která vypadala jako levé předloktí alergického člověka po útoku infikovaných sršní. Když ani zde nenašel u svých neposedných žilek štěstí, začal být mírně agresivnější a sérii anglických nadávek zakončil slovy: “šit, šit, fakin šit”. Podíval se na mě, jak na to budu reagovat. Jelikož mě jeho významný pohled zaskočil natolik, že se mi zastavilo srdce, dostal jsem ze sebe pouze: “Chich.. mršky jedny..” – což mu naštěstí jako odpověď stačilo a slavnostně našel volnou žílu na zápěstí, kam si fet mohl konečně střelit.

Možná vám to bude připadat divné, ale podobný obrázek jsem na živo ještě nikdy v životě neviděl, proto jsem absolutně netušil, co se bude dít poté, kdy se droga dostane do jeho krevního oběhu. Rychle jsem si v hlavě promítal celý film My děti ze stanice ZOO a snažil se chovat zcela přirozeně – jako rodilý feťák.

“Ouuu džísis, ooooou fakin džísis, its grejt. Ooooou džísis. I love Prague!”, svíjel se jinoch v slasti jako by prodělal orgasmus a mozkovou příhodu zároveň a já zpátky ladil mou situační křesťanskou top dvacítku. Najednou se z něj vyklubal vesměs milý chlapec. Nebyl to žádný lakomec! Abych mohl také spatřit Ježíše tváří v tvář, zbytek obsahu stříkačky mi bez ostychu nabídl. S přirozeným “senk jů, už jsem si střelil ráno” jsem odmítl, pomalu vstal a utíkal přes 4 vagóny až do kupéčka, kde sedělo nejvíce křičících dětí, abych se cítil konečně v bezpečí.

/Štefi/

Sdílejte nás dál:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>