Muskulaturman!!!

Muskulaturman!!!

 

Nevěřte tomu nebo ne, ale Jakub Šte-Fanec mi nedávno bez bázně a hany řekl, že chodí běhat!!! Tato informace ve mně vyvolala velké zděšení. Jestliže Štefi provozuje něco, čemu se dá říkat “sport”, pak se děje něco strašně moc divnýho. Ptám se: ten Štefi, na kterého když letí míč, tak se zahrabe 8m do země? Ten chlapec, který si myslel, že je tenisová raketa dvanactistrunná kytara? Ten člověk, který byl přesvědčen, že se basketbal hraje na ledě? Tak tato bytost chodí sportovat?

Vlivem těchto bizardních okolností jsem si řekl: Když on, tak já taky!

Hned druhý den jsem poprvé v životě navštívil výrobnu svalů – Fitness centrum! Když jsem poprvé vešel do toho potem nasáklého pekla, milá paní za pultem se na mě usmála a řekla: “Ale pane, jóga se cvičí o patro níž”. Tehdy jsem poprvé zapochyboval. Ale ta představa běhajícího Peršana kolem Vltavy mě nakopla. Hned po hodince s holkama na spinningu jsem si to zamířil k činkám. Zatím s trochu nižší váhou závaží, ale pomalu budu přibírat.

Jak odpoví mistr sprintu? Rocky X Štefanec. Sportu zdar!

/Muskulaturman/

Sdílejte nás dál:

2 comments on «Muskulaturman!!!»

  1. Jirka napsal:

    Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli je Štefi homosexuál? Kdyžtak ať mi odpoví na email. Díky :-**

  2. Fakt Nekecám napsal:

    Ahoj Jirko, díky za otázku. Dalo by se říci, že se stále hledám. Sem tam se mi zalíbí nějaké děvče, avšak gay barem také nepohrdnu..
    P.S. Děkuji za smajlíky. /Štefi/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>