#4 Mišn Imposibl

#4 Mišn Imposibl

 

* Tam co patří brčka * Bruce Willis * Tržnice v Káhiře * Nervózní hranolka * Cherry rajče a Štefiho zadnice * Úkol zněl jasně * S Kryštofem a Migem *

 

 

Milý Štefi, s chutí jsem si přečetl tvůj příspěvek z dob našeho setkání. Hrozně rád bych na tvou příhodu s mým obličejem v pisoáru řekl něco ve smyslu: “Vážení přátelé, fakt nekecá!” Nicméně v tvém příběhu jsem objevil několik nesrovnalostí! Ta pisoárová aromatická vložka nebyla s příchutí granátového jablka, ale obyčejná vůně letního ovoce. (Není vlastně granátové jablko letní ovoce?) Ale o tom příště..

Příběh, který vám chci připomenout, se stal pouhých pár dní po našem seznámení se Štefim. Opět jsme se jednoho dne setkali na společné odpolední směně. V tu dobu už jsme se znali vcelku dobře, ale v žebříčku pracovníků Mcd jsme byli pouhá čísla. Nějaký Říha a nějaký Štefanec. Tento status jsme si ale udrželi pouze pár dní. O několik směn později už nám přezdívali McBonie a McClyde! (Štefi byla Bonie).

Tehdejší odpolední šichta probíhala jako každá jiná. Byli jsme zrovna schovaní v lisovně, seděli na červených pytlích (tam, co patří brčka) a zobali nuggety z krabičky 6 McNuggets, do které se jich vejde při troše námahy 26 + 1 kari omáčka (s barbecue to nezkoušejte!). Po třech snězených nuggetách přiběhl manager směny s pro nás nečekaným úkolem: “Kluci, průšvih! Špatně jsme spočítali hranolky. Musíte na Jižní spojku aspoň pro 6 krabic!” Vystresovaný manager ukončil svou prosbu výkřikem: “Ale fofr, kluci” a utíkal zpátky na servis. Po tomto antré jsme se na sebe se Štefim usmáli a pokračovali v konverzaci zakusujíc nuggetu namočenou v kari. Teprve po opětovném návratu šéfa a jeho vyslovení kouzelného slovíčka (dělejte volové jinak vám nepřidám), jsme vzali klíče a se slovy: “alespoň bude sranda” se vydali směrem ke stověžaté.

Pokyny zněly jasně:

ČAS NA SPLNĚNÍ MISE: 2h

ÚKOL MISE: 6 KRABIC HRANOLEK, 4 PYTLE CHERRY RAJČÁTEK

CÍL MISE: MCD – JIŽNÍ SPOJKA

PRO DVA PUBERTÁLNÍ KLUKY = HRAČKA

Za volant jsem zasedl já a to z logických důvodů: Řidičák jsem měl o tři dny déle a v mládí jsem měl více autíček na ovládání. S celou odpolední směnou jsme se dlouze loučili a já si připadal jako Bruce Willis ve filmu Armageddon, který se vydává zachránit Zemi. Náš úkol nespočíval v odklonění meteoritu mířícího na naši planetu, ale nasytit alespoň pár lidí smaženými hranolky.

Jelikož bylo pozdě, dálnice byla prázdná a nám cesta příjemně ubíhala. Po 60ti kilometrech jsme měli prezpívaný veškerý repertoár Chinasek, Kryštofů a půlku Migů, když v tu chvíli se před námi vynořilo žluté emko. Vysedli jsme přímo u parkoviště naší cílové stanice a jali se vyjednávat. Večerní směnu zrovna vedla sympatická manažerka a tak obchod probíhal na nejvyšší úrovni, srovnatelný s tržnicí na předměstí egyptské Káhiry. Po výměně několika surovin jsme se chystali na zpáteční cestu, ale v ten moment nás upoutal charakteristický smích mého dávného kamaráda Venci. A skutečně byl tam! Nasoukán v mekáčském pyžamu s mopem v ruce (2x větším než on). Další hodinu jsme věnovali vyprávění zážitků, novinek a neskutečných příběhů, které se staly od dob našeho posledního setkání.

Z dobré nálady mě vyrušil vibrující telefon v mé kapse. “Je na čase”, povídám Štefimu a pokračovali jsme v konverzaci. Když začal zvonit mobil i Štefimu, bylo to znamení, že ve Vrbové Lhotě došla jistě již i poslední hranolka a zákazníci budou nervózní. Pomalu jsme se rozloučili a vydali se na cestu.

Výsledky služební cesty:

ČAS MISE: 3,5h – NESPLNĚNO

ÚKOL MISE: 5 KRABIC HRANOLEK, 3 PYTLE CHERRY (JEDEN PYTEL ROZSEDNUT ŠTEFIHO ZADNICÍ) – NESPLNĚNO

CÍL MISE: SPLNĚNO S DŮTKOU

VÝSLEDEK = NAŠE POSLEDNÍ SPOLEČNÁ SLUŽEBNÍ CESTA

/Vojta/

foto: rebellion.nerdfitness.com
Sdílejte nás dál:

One comment on “#4 Mišn Imposibl

  1. MayMihaj napsal:

    Ty wole Kubo, z tech McD úkolů by byla skvělá hra na PC, taky jsem zažil spoustu super výletů z I.P. za účelem něco vyměnit a to byly možná ty nejlepší chvíle v tý pekelný díře :D :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>