Měsíčník, Větrník a pan Sluníčko

Měsíčník, Větrník a pan Sluníčko

 

Minulý víkend vstoupila Luna do období Panny. Stejně tak vstoupil Štefi na území Brna a já ho jako správná kamarádka doprovázel. Naplánováno bylo natáčení klipu jeho populárně naučné kapely, jejíž jméno si nepamatuji. Jelikož jsem ubytovával celý štáb u sebe na bytě, musel jsem využít azylový hotel Kahla Pub non-stop. Když jsem ráno přišel na plac, jediné co jsem si přál bylo: 6l neperlivé vody, dvě platíčka ibalginu a 17h spánku v potemnělé místnosti za zvuku Beethovenovy deváté.

To jsem se ale zmýlil.

Štefi mi do slaboučkých dlaní vložil podivný obkrouhlý předmět. Později jsem se dozvěděl, že je to “lapač světla”. Klidně tomu ale můžeme říkat “kolečko, potažený alobalem”. “Tak a teď jsi Pan Sluníčko”, řekl Štefi a posadil se do režisérského křesla, za jehož opěradlem stály dvě spoře oděné dívky, které ho ovívaly palmovými listy. A já tak celý den pobíhal za kamerou a snažil se paprsky ze svého obličeje namiřít na objekt točení. Zkrátka hezky strávená sobota..

/Vojta/

foto: Natáčení videoklipu "Single" kapely Alžbětiny Sosny
Sdílejte nás dál:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>