Jako od maminky..

Jako od maminky..

 

Minulý víkend jsme s Vojtou a přáteli vyrazili na “pánskou jízdu” do Mnichova Hradiště, kde se konaly pivní slavnosti. A jelikož to nebyly slavnosti od značky Birell, po dvanácti hodinách pravidelného testování vícestupňových ležáků někteří z nás zatoužili po vůni postele.

Po příchodu ke kamarádovu domu s označením “K”, jsme v kuchyni našli lísteček od jeho maminky: “Chlapci, dejte si polévku a sekanou. P.S. Bramborová kaše je v lednici. Máma K.”

Jelikož Vojta vypadal skutečně hladově, nalil jsem mu do talíře bramboračku, přidal do ní plátek sekané a trochu té bramborové kaše. Přesně, dle návodu kamarádovy maminky. A jelikož měl Vojta skutečně velký hlad, ještě jsem mu dva plátky přidal..

Dojedl, poděkoval za “full-service friend care”, šel si chlapsky odplivnout dva, tři litry a ulehl si s plyšovým medvídkem na zem, kde jsem ho přikryl rohožkou.

Už se opět těšíme na další společný prázdninový víkend.

/Štefi/

Sdílejte nás dál:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>