Jak si během vteřiny smazat vlastní identitu

Jak si během vteřiny smazat vlastní identitu

 
 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY!!!

 

Pokud ještě nějaký zoufalec jako jsem JÁ s sebou nosí po pařbách peněženku narvanou svými kreditními kartami ke švýcarským kontům, občankou, řidičákem, Tesco ClubCard, kartou pojištěnce, přístupovou kartičkou od řádově 10 institucí, In kartou, třemi stravenkami, účtenkami od domácích spotřebičů, rodným listem, kondomem a nedej bůh nějakou hotovostí, dejte si facku a okamžitě ji vložte doma do šuplíku a noste jí s sebou pouze v případě cesty mezi jednotlivými pokoji ve vašem bytě!

Mohlo by se vám také stát, že si ve vší opilosti stopnete ve tři hodiny ráno taxíka, v kterém tento balíček nejdůležitějších identifikačních dokumentů necháte, a když následně budete chtít zavolat do Taxi společnosti, aby konkrétní vozidlo identifikovali, zjistíte, že vlastně nevíte jaká to byla společnost, jaká to byla značka automobilu, natož jestli měl žlutou nebo stříbrnou barvu.

Poté co vám banka odmítne vydat pro nedostatek identifikačních materiálů vaše finanční prostředky vč. vašeho ztraceného kondomu, zjistíte, že jste vlastně přestali reálně existovat! Jedinou záchranou vám potom bude, když vám na Městském úřadu při žádosti o novou občanku milá úřednice umožní zaplatit stokorunový poplatek osmdesátikorunovou stravenkou a zbylými drobáky, které vám zůstaly v kapse.

/Štefi/

Sdílejte nás dál:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>